EUROSAD
pl en ru
kolsad

frutteto

© by art4net


Panorama Hali                 Referencje

TRADYCJA – DOŚWIADCZENIE – JAKOŚĆ

Eurosad – europejskie standardy z polskiego sadu
KIM JESTEŚMY - EUROSAD to grupa zrzeszająca producentów owoców z regionu grójeckiego – największego w Europie zagłębia sadowniczego. Zrzeszeni w Grupie członkowie to sadownicy z doświadczeniem i wiedzą przekazywaną im z pokolenia na pokolenie; właściciele wielkoobszarowych gospodarstw sadowniczych.

Prowadzimy sprzedaż szerokiego asortymentu owoców przez 12 miesięcy w roku (patrz Oferta). Naszą specjalnością są oczywiście jabłka!


NASZA MISJA - Mając na uwadze jak najwyższą jakość owoców, w naszej działalności stawiamy na ciągłe doskonalenie się, inwestowanie w najnowocześniejsze technologie i coraz bardziej wyspecjalizowany sprzęt przy jednoczesnym korzystaniu z wielopokoleniowej tradycji sadowniczej od zawsze obecnej w życiu członków grupy. Celem Grupy jest podnoszenie intensywności dystrybucji owoców na coraz nowsze i bardziej wymagające rynki.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów kierujemy się kryteriami innymi niż cena czy standardowa jakość - wiemy, że coraz istotniejsze dla konsumenta stają się walory smakowe, zdrowotne, technologia wytwarzania oraz regionalne pochodzenie.CERTYFIKATY
- Jakość naszych produktów gwarantują
przyznane nam certyfikaty ISO9001 i HACCP